תיאטרון חינוכי – לילדים, לנוער ולמבוגרים

אם אתם רוצים לפנק את העובדים בארגון או התלמידים בבית הספר בהצגה מרתקת, ערכית ומגבשת – תיאטרון יורוב מציע לכם מגוון רחב של הצגות ופעילויות שיתאימו לכם.

התאטרון הוותיק חוגג 26 שנים של יצירה, צחוק, חוויות והנאה.

התאטרון הוא תאטרון מקצועי שכולל צוות שחקנים בוגרי בית הספר למשחק, תפאורה ססגונית, שירים ומוסיקה איכותיים בהפקה מקצועית וייחודית.

התאטרון ייחודי בהצגותיו המאפשרות פן חינוכי, ערכי וחוויתי גם יחד שמתאים לכל גיל וכל אירוע שהוא. בתקופה זו מציע התאטרון מבחר גדול של פעילויות שמתאימות לערבי גיבוש, ערבי חברה או לכל פעילות אחרת לעובדים בארגון. הפעילויות שמציע תיאטרון יורוב הן פעילויות אחרות,לא רגילות, מחוץ לקופסא, בדרך כלל בשיתוף עם הקהל שמייצרות חוויה מיוחדת לכל הארגון.
ועכשיו במיוחד למזמינים פעילות חברה\לעובדים עד 15.7.16 – 10% הנחה!

רפי תמים – יוזם ומקים התאטרון ובוגר ביה”ס למשחק ג’ק לקוק בצרפת, הוא גם שחקן, מנהל אומנותי ובמאי בתאטרון. הוא משתתף במגוון הפקות תאטרון, קולנוע וטלוויזיה. ההצגות בתאטרון הן מגוונות וכוללת הצגות יחיד, פעילויות קיץ, הצגות נוער ומבוגרים לצד הפעלות לילדים וערבי גיבוש למבוגרים.

אחת מפעילויות הילדים המוצעת על ידי התאטרון היא פעילות על האחר – “האחר הוא אני, אבל תמיד שווה”

מתאים לגנים ולכיתות א’. ההפעלה משלבת אביזרים ומבוססת על סיפור הילדים “הביצה שהתחפשה” ומורכבת מאימפרוביזציות ומשחקי תיאטרון  ומקנה כלים בסיסיים והעשרה לילדים באמצעות חוויה משעשעת, מהנה יצירתית ומצחיקה.

קיימת אפשרות לפעילות שמותאמת לתלמידי תיכון כולל דיון קצר בנושא.

רפי תמים מציג סטנדאפ ייחודי להורים והצוות החינוכי – “בלבולי הורים” מציגה סיטואציות שונות של הורים מול צוות הגן והגננת ומדבר על ה-כ-ל: תזונה, חוגים, גביית הכספים, איחורים, גמילה ממוצץ ומחיתול, נשיכות בגן, כינים ועוד..

זהו ערב משעשע עד מאוד שמתאים למפגש הומוריסטי ומגבש של הורים וגננות במהלך השנה.

בין לקוחות התאטרון רשויות מקומיות, הסוכנות היהודית, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, גני ילדים, מעונות, קייטנות, ספריות, מרכזים קהילתיים, מוסדות לחינוך מיוחד, מושבים וקיבוצים ועוד ועוד..
http://www.yurov.co.il