סובלים מכאבי גב? יש פתרון!

כאבי גב הם כאבים שכיחים מאוד. כ-50% מאיתנו סובלים לפחות פעם בחיים מכאבי גב.

אלו שסובלים מכאבי גב חוזרים פונים בדר”כ לאורטופד או לטיפול אלטרנטיבי. מרכז המומחים באסותא מאפשר לקבל פתרון מהיר ויעיל לבעיית כאבי הגב.

כאבי גב חזקים שחוזרים במשך זמן רב יכולים להוריד את איכות החיים ולגרום לבעיות נוספות כגון חולשה של שרירי הגב או חוסר איזון במרכז הכובד וללא טיפול הולם הכאבים עשויים אף להחמיר.
המקור לכאבי הגב עשוי להשתנות וקיימים גורמים רבים לכאבים אלו: גב תפוס, ניוון בעמוד השדרה, כאבים כתוצאה ממתח וחרדה, כאבים כתוצאה מפריצת דיסק, כאבי גב שנובעים ממפרקי עמוד השדרה, כאבים עקב דלקות פרקים שונות, כאבי גב עשויים גם להיגרם מעקמת בגב או מתעלת חוט שדרה שהופכת צרה.

קיימות שיטות טיפול רבות ומגוונות לטיפול בכל סוגי כאבי הגב השונים, בהתאם לדרגת חומרתם ולמשך זמן הכאבים.
שיטות הטיפול יכולות להיות תרופתיות או אלטרנטיביות.
איך תדעו האם הטיפול הוא טיפול טוב? כאשר הטיפול נשען על נתונים סטטיסטיים שנובעים מבדיקות של קבוצות חולים שכבר עברו טיפול דומה בהצלחה ו\או כאשר הטיפול מומלץ על ידי יותר מרופא מומחה אחד שאתם סומכים עליו.
להפחתת כאבי הגב נוטים להשתמש באביזרים אורטופדיים כמו: חגורות גב, מזרון רפואי וכיסא אורטופדי.
חלק מהאנשים שסובלים מכאבי גב עקב בעיות מכניות, יזדקקו לקיבוע של החוליות. קיבוע זה נעשה על ידי ניתוח מזערי ששיעור הצלחתו הם כ- 80%.

באסותא ניתן ליהנות מזמינות גבוהה:
במקום להמתין חודשים לתור, תוכלו לפגוש רופא מומחה בתוך 14 ימים בלבד!עוד באסותא – התאמה אישית של הטיפול:
הצוות המקצועי ילווה ויפנה אותך לרופא המומחה בעל הניסיון הרב ביותר בטיפול בכאבי הגב, בכדי לטפל ולפתור את בעיית הכאבים ביעילות ובמהירות.