מכוני ספא, פינוק לגוף ולנפש

טיפול ופינוק של הגוף במכון ספא היא דרך מעולה לרענן את הגוף, לצבור כוחות חדשים ולטפל בגוף ובנפש. מטרת הטיפול במכוני הספא השונים היא לטפל ביופי הטבעי של הגוף, וכן לתת לגוף טיפול מרגיע, השומר על בריאות הגוף ושלוות הנפש.

חשוב להשתחרר מלחצי היום- יום ולתת פסק זמן לעצמנו: חיי היום יום הם לוחצים. האדם המערבי נע במהלך היום בין העבודה שלעיתים לוקחת לו את רוב שעות היום, לבין זמן האיכות עם המשפחה. עומס המטלות, ולחץ היום יום, יוצר לנו לחץ. לחץ זה מתבטא בגוף תפוס, ובזרימה לא נכונה של הדם בגוף. זרימה לא נכונה זו, מביאה למחלות שונות בגוף. לכן, חשוב לתת לעצמנו פסק זמן, וללכת לטיפול משחרר ומפנק בספא. הספא מספק אווירה קסומה ונינוחה, מוזיקה מרגיעה, שמנים במגוון ריחות ואור נרות – כל אלו תורמים לתחושת ההירגעות שבאים לקבל בספא.

היכן ניתן לקבל את הטיפול?

בבתי מלון רבים בארץ יש מכוני ספא, וכן מכוני ספא פרטיים. ניתן גם לשכור חדרי ספא זוגיים, בהם הזוג מתפנק ביחד, ומקבל טיפול. החוויה האינטימית המשותפת של הזוג בחדרי הספא, מחזירה את הזוג לאהבה של ליל הכלולות. ניתן גם להגיע ולקבל טיפול קבוצתי – מתאים מאוד לערבי גיבוש במקומות עבודה או למסיבות רווקים ורווקות. מכוני ספא רבים ערוכים לאירוח ובילוי קבוצתי ומאפשרים פעילויות נוספות כגון סדנאות, ארוחות ערב ועוד בתוך הספא.

בספא ניתן לבחור בין מגוון גדול של סוגי טיפולים שמתחלקים ל 3 קבוצות עיריות: טיפולי יופי, טיפולי ספא וטיפולי רפואה אלטרנטיבית.

טיפולי הספא כוללים עיסויים ממקומות רבים בעולם כמו: עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי ספורטאים, שיאצו ועוד.. כל עיסוי מתמקד במקום אחר בגוף ומותאם לכל אדם בנפרד.

טיפולים נוספים שניתן למצוא בספא: דיקור סיני, כוסות רוח, פדיקור ומניקור ועוד ועוד. כל אחד יכול לבחור את הטיפול שמתאים לו – פינוק או טיפול.

טיפול ספא זוגי – חוויה רומנטית:

טיפול ספא רומנטי זוגי, הינה חוויה משחררת לגוף, ולנפש, ותורמת רבות לשיפור הזוגיות. על מנת לשמר את הזוגיות, חשוב מאוד שבני הזוג ייקחו לעצמם פסק זמן משחרר. בילוי זוגי בספא הינה חוויה נפשית שתגביר את תחושת האהבה בין בני הזוג. חשוב להבין שהחוויה הפיזית המשותפת, יוצרת שחרור מחיי היום יום, ומחזירה את הזוג לתחושות האהבה של ליל הכלולות.

חדרי ספא זוגיים לדתיים:

ההלכה היהודית מתירה לזוג הדתי לקבל טיפול ספא. החוויה האינטימית מהמגע שיש לזוג ברחצה משותפת בג’קוזי, ובחדר הספא מותרת בהחלט, אך בתנאים הלכתיים מסוימים. אדרבא, חדר ספא זוגי, ישחרר את הזוג הדתי מלחצים, וייצור בין בני הזוג חיבור ואהבה. ההבדל במכוני ספא אלו, הוא שטיפול העיסוי יינתן בחדרים נפרדים, ונשים מעסות נשים, וגברים מעסים