מכון אברהמסון חוגג 100,000 לקוחות ואתם מרוויחים!

מכון אברהמסון חוגג את הלקוח ה-100,000 שעשה שינוי בריא שיטה יעילה מהירה וטבעית שעובדת בהצלחה כבר 33 שנה.

שיטת אברהמסון היא השיטה המובילה בישראל להפסקת עישון, גמילה מסוכר וגלוטן ואלכוהול. בכל הבדיקות הבלתי תלויות וההשוואתיות שהיו בישראל , אברהמסון הוכיחו את התוצאות הטובות ביותר.

שיטת אברהמסון הומצאה ופותחה ע”י אהוד אברהמסון. השיטה שקיימת כבר מאז 1982 הוכיחה שאפשר לסייע לכל אדם שרוצה להפסיק לעשן או להיגמל מסוכר וגלוטן ולעבור לאורח חיים בריא יותר.
לשיטת אברהמסון למעלה מ-90% הצלחה, ורוב האנשים נגמלים בטיפול אחד. אין לזה אח ורע בעולם הגמילה!

לאורך השנים היו כאן זריקות וסוגי כדורים וסדנאות ושיחות ופטנטים והבטחות מסוגים שונים ומשונים, היחיד שנמצא כאן אתנו כל כך הרבה שנים זה אברהמסון וזה אומר דרשני.

השיטה טבעית לחלוטין, מתבססת על ההבנה ההוליסטית כי הגוף, הרוח, הנשמה והמחשבה זו יחידה אחת הבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו.

אנשים שהצליחו להיגמל באמצעות השיטה של מכון אברהמסון מעידים שתהליך הגמילה מהיר, פשוט ואפילו קל מאוד.

בטיפול של אברהמסון מנקים, מאזנים ומוחקים את הדפוסים וההרגלים בכל הרמות, גם במישור הכימי, והגמילה עוברת באופן נינוח עם מינימום תסמיני גמילה. אנשים רבים מתארים תחושת רוגע ומדברים על “לידה מחדש” ״כאילו לא עישנתי מעולם״ , ״קל להפסיק לעשן״, ״אין דחף למתוק״. אנשים רבים מתארים את החוויה כסוג של “קסם” אבל זה לא “קסם”, זו שיטה שעובדת בהצלחה כבר 33 שנה!!

מכון אברהמסון מפעיל מערך תמיכה חדשני המשלב: מאמנות אישיות, דיאטניות, קבוצות תמיכה בוואטס אפ עם צוות מומחים טיפים ומסרונים יומיים לעידוד והצלחה. לרשות הלקוחות סדנאות שף, ההעצמה והעשרה למתן כלים וטיפים לאורח חיים בריא יותר.

פרויקט ייחודי במכון אברהמסון – אברהמסון יד ביד, מחבק את הדור הבא – חיילי צה”ל ונוער עד גיל 18
זהו פרויקט נוסף במסגרת פעילויות אברהמסון למען הקהילה כחלק מחזון הארגון להעניק לכל אדם בישראל את ההזדמנות לחיים בריאים יותר.
במסגרת הפרויקט מעניק מכון אברהמסון לנוער וחיילים, טיפולי גמילה מעישון חינם.

לרגל ציון חגיגות הלקוח ה-100,000 אברהמסון השיקו מבצע בריאות לכל המשפחה.

בין הנגמלים של מכון אברהמסון אפשר למצוא גם אנשים מוכרים רבים. בינהם דידי הררי, ישי לוי, אמנון לוי, השר ישראל כץ, יהודה ברקן, ירין קימור, דודו הולצמן, אלדד זיו, גדעון רייכר, ח”כ איתן איתן כבל, אנה ארונוב, יעקב איילון, איילה חסון ועוד..