מגוון פתרונות אחסון שיעשו לכם סדר

רוצים לעשות סדר בבית ולא יודעים איך? הכירו את מגוון פתרונות האחסון לבית שיסדרו וישדרגו לכם את הבית…

למצוא מקום לנעליים יכול להיות מאוד קשה אבל אפשר למצוא פתרונות פשוטים: ארונית גבוהה או נמוכה, מתקן פתוח או סגור, ארגז או מדפים. רק תבחרו..

אם יש לכם מספר גדול של זוגות נעליים תוכלו לאחסן אותן במרוכז בארוניות גבוהות עם 3 או 4 תאים סגורים. ארונית כזו ניתן למקם בכניסה לבית או בחדר השינה. אם יש לכם מעט זוגות נעלים לאחסון תוכלו להסתפק במעמדי נעליים שמורכבים ממדפים שניתן להרכיב ולהתאים מודולרית או לאחסן בתוך ארגז ייעודי שמשמש גם כמושב. קיימים גם פתרונות מעוצבים שמוסיפים אלמנטים עיצוביים לבית כמו הארונית המעוצבת עם הכיסוי הצבעוני. זהו פריט אחסון שמוסיף עניין וצבע לחדר השינה וגם שומר על הסדר.

קיימים גם ארונות נעליים ענקיים שכוללים דלת חזית עם מראה ויכולים להיות ממוקמים במקום מרכזי בבית כפריט עיצוב של ממש.

 

בכל הקשור למטבח, ניתן לאחסן כלים, תבלינים ומוצרי בישול יבשים במגוון גדול של ארוניות שירות שמותאמות לצרכי הבית ולגודל המטבח. ארונית שירות יכולה להיות ניידת על גלגלים ולשאת משקל גדול יחסית למיקרוגל או מיקסר ולכלול מגירות ומדפים למוצרים שונים.

 

ניתן לשמור על הסדר גם בחדרי הילדים והמשחקים. מגוון גדול של כוורות וכונניות עם מגירות קיימות בדיוק לצורך הזה. הארגוניות האלו מאפשרות לשמור משחקים קטנים וגדולים כאחד בצורה מרוכזת ומאורגנת במקום אחד. הן מעוצבות ומותאמות במיוחד לחדרי ילדים ומשמשות כפריט עיצובי לכל דבר.

מה עם הספרים והמסמכים? גם עבורם יש פתרון! ניתן למצוא כוורות מעוצבות שבהן תאים פתוחים יחד עם תאים סגורים באמצעות דלת או מגירות. בתאים הסגורים ניתן לאחסן מסמכים או תעודות ובתאים הפתוחים ניתן למקם ספרים וחפצי נוי. הכוורות מעוצבות בצבעי פסטל נעימים לחדרי ילדים או צבעי עץ מיוחדים לחדרי ארונות, חדרי שינה ופינות ישיבה. הכוורות יכולות להיות מותאמות אישית לצרכי הבית בגודל ובמספר התאים שיהיו בהם