יריד ספרים לכל המשפחה – 7 ספרים ב- 100 ₪!

אז נכון, זה לא הביקור הראשון שלי ביריד הספרים. אבל אין ספק שאחרי ביקור אחד גם אתם תרצו לחזור שוב ושוב ולמלא את הספרייה שלכם.

בהיכל מנורה מבטחים נמצאת פנינה תרבותית לא קטנה. מבחר ענק של ספרים מכל הסוגים ולכל הגילאים והכל הכל 7 ספרים ב 100 ₪.

ולא, לא מדובר בספרים פגומים או ספרים מיד שניה. ביריד מעל 1000 כותרים ללא פגמים שמתחדשים מדי שבוע כאשר מגיע מלאי חדש ליריד.

הכוונה של מקימי יריד הספרים היא לאפשר לכל אחד לקרוא, ולקרוא כמה שיותר. באמצעות היריד ניתן למלא ולהעשיר כל ספריה בכל בית או פשוט לפנק את האהובים עלינו ולרכוש לכל המשפחה מתנה איכותית במחיר קטן.

אל תוותרו על חוויה כל כך עוצמתית של קריאת הספר, הדפדוף, הריח של הדפים והגלישה על גלי הדמיון.

 

הילדים יוכלו למצוא פינה ולבחור את הספרים בשבילם. קשיחים ורגילים. ניתן למצוא ספרי נוער, תרגום ומקור, ספרי שירה, בישול, פילוסופיה, פסיכולוגיה ועידן חדש.

אם אתם מחפשים רעיון למתנה מקורית ליום הולדת, לחגים, לילדים או סתם לפנק את עצמכם – יריד הספרים בהיכל מנורה מבטחים זה המקום בשבילכם. היריד פתוח גם בשבתות ובחגים כך שתמיד תוכלו למצוא זמן פנוי ולהגיע.

מחקרים רבים הראו כי ילדים שהקריאו להם ספרים מגיל צעיר ככל האפשר, מצליחים יותר בלימודים ובתחומים חברתיים ובינאישיים. אז אל תוותרו על הסיפור לפני השינה – זה מגיע להם.

 

עכשיו נשאר רק לבחור. אין ספק שלא פשוט לבחור רק 7 ספרים מכל מגוון הספרים ביריד ותמיד כדאי לחזור לפחות פעם בחודש ולבחור ספרים חדשים.

יריד הספרים בהיכל מנורה מבטחים. רחוב יגאל אלון 51 (שער 4, צמוד לארומה) תל אביב. שעות פתיחה: ימים ראשון-חמישי 21:00-10:00, ימי שישי 15:00-10:00, שבתות 21:00-10:00.