הפתח לגיהנום נמצא בירושלים! מבוך האימה המפחיד והגדול בישראל

יש האומרים ששלושת הפתחים לגיהנום נמצאים בישראל ואחד מהם נמצא בירושלים. ובכן מצאנו אותו!! בלב אזור תעשייה תלפיות שוכן לו מתחם האימה קרייזי מרי, המורכב ממבוך וחדר בריחה מהמובילים בתחום הפחד והאימה בארץ.

כבר מהכניסה נראה כאילו הבניין כולו נבנה והותאם עבור המתחם,עלינו במעלית (האמיצים עלו במדרגות) לקומה השנייה כשבדיוק עברה אותנו קבוצת בנות נסערות שכנראה יצאו מהמבוך ולא הפסיקו לצרוח,
מזל שבאנו אמיצים אחרת רק מהצעקות שלהם היינו מסתובבים וחוזרים הביתה. התחלנו ללכת במסדרון האינסופי, עוקבים אחרי המוזיקה המלחיצה והצעקות כאחרוני המזוכיסטיים.
כל צעד הרגשנו את הדופק הולך ומתגבר. בקצה המסדרון עומדת דלת ברזל גדולה שכבר מרחוק אלומת האור האפלולי האדום היוצאת דרכה (גיהינום כבר אמרנו?) גרמה לנו להבין שהגענו למקום. אזרנו אומץ ונכנסו למתחם.

לובי המקום אפלולי וחשוך מעט ומעוצב בסגנון בית רדוף מלא באימה, למשל נחשים, טרנטולות ( כן .. אמיתיים ), גולגולות, בובות, ציורי קיר ענקיים, מתקני עינויים ועוד המון דברים מגניבים ומקוריים שיכניסו אתכם עמוק לאווירה.
רק שם מצאנו את עצמנו מסתובבים כמעט חצי שעה בוהים בהכל כאילו אנחנו ילדים בחנות ממתקים.

כמה סלפים של לפני הטעות הגדולה בחיינו תדריך סטנדרטי ומעט סיפור רקע על המקום ומצאנו את עצמנו פוסעים במבוך אל תוך העלטה. המבוך בעל 10 דרגות פחד שונות המותאם לאנשים שרוצים לשבור קצת את השגרה עם איזה שוט אדרנלין וגם לאמיצים יותר שמוכנים לחתום על טופס הוויתור ולקוות לצאת אי פעם מהמבוך (מודה שאותי זה הלחיץ מספיק בשביל להתפשר על הרמה הבינונית) .

הגענו מלאי ביטחון כי כבר ביקרנו בכמה מבוכים כאלה בישראל אבל ..ואבל גדול ..

הקרייזי מרי ללא ספק הביאו רמה אחרת הרבה יותר מפחידה ומצמררת מכל מה שהכרנו עד היום! (רמה בינונית כן?) והיינו ברוב המבוכים הגדולים בארץ ועוד כמה בעולם,מצחיק לקרוא להם גדולים ליד המבוך האינסופי הזה שפשוט סירב להיגמר.

מהרגע שנכנסים למבוך ועד סופו אתה לא יודע מתי ומאיפה יבוא לך הדבר הבא.

המבוך עצמו מלא מכשולים ותפאורה שלא נותנת לך להירגע לרגע.

לא ארחיב כדי לא להרוס לכם אבל נראה כאילו הם מצאו כל דרך אפשרית כדי לנגן לנו על בלוטות הפחד.

לשמחתנו הצלחנו לצאת מהמבוך. התמזל מזלנו ואחרי שהסדרנו קצת את הנשימה הבעלים של המקום ישב איתנו קצת וסיפר לנו שלפי הרישומים שלהם אחד מכל חמישה פורש באמצע ובהחלט הרגשנו גיבורי היום.

צפייה בdvd שרכשנו ביציאה גרמה לנו להבין כמה רחוקים היינו מלהיות גיבורים.

לצערנו,רק בשיחה עם הבעלים גילינו על חדר הבריחה “קרייסיס” היושב בלב המבוך,לדבריו ז’אנר החדר הוא פחד ואימה ואנחנו לגמרי מאמינים לו,הוא אמר שהאמיצים ביותר הולכים על המסלול המשולב עם המבוך במהלכו אתם מוצאים את עצמכם נעולים בתוך חדר כשיש לכם שעה וחצי לצאת ממנו או ש…(גם לנו הוא לא הסכים לגלות ואולי טוב שכך)

לשמחתנו גילינו שאפשר גם לעשות את החדר בלבד וכבר באותו רגע הזמנו מקום. (מבטיחים ביקורת עוד באותו יום)

רמת השירות של הצוות הייתה מצוינת וכל החוויה סידרה לנו ערב שלא נשכח הרבה זמן

קרייזי מרי קיבלתם ממני ציון 10 מתוך 10 כל הכבוד!

בקיצור אם אתם חובבים של ז’אנר האימה או סתם סקרנים אתם חייבים להגיע לשם!

אני הולך לנסות לישון…

שעות הפתיחה: ראשון עד חמישי משש בערב ועד שלוש בלילה.

ומוצ”ש מהשעה שמונה בערב ועד שלוש בלילה.