הטרנדים החמים בעולם התינוקות והילדים – צעצועים, רהיטים, אופנה ועוד

תחום התינוקות והילדים, כל הזמן מתפתח. בכל שנה, צצים טרנדים חדשים של צעצועים וביגוד לילדים.

ההורים נוטים לאמץ מהר מאוד את הטרנדים האלו והמגוון רק הולך וגדל עם הזמן.

פיתוח חדשני ביותר בתחום, הינה האופציה של הדפסה תלת מימדית. הדפסה זו, מאפשרת לנו באמצעות תוכנות תלת מימד שונות שחלקן חינמיות, לעצב לנו לבד צעצוע לילד, ו”להדפיס” אותו במחירים סבירים.

בכתבה זו, ניתן סקירה חלקית של הטרנדים בחמים ביותר בתחום הילדים:
צעצועי התפתחות: ניתן לרכוש צעצועי התפתחות לילד כבר מהיום שנולד. בבתי חולים רבים בארץ, מחלקים אריזות שי ליולדת, הכוללות מגינים לעריסה עם תמונות. בשלב הראשון הילד רואה רק בגווני אדום- לבן- שחור, ולכן ישנם תמונות בגוונים אלו. בצד השני של המגן עריסה, ישנם את אותן תמונות בצבעים מלאים. כאשר התינוק גדל, תולים לו מובייל על העריסה, ושמים אותו בשטח פעילות. ישנם צעצועי התפתחות שונים לילד כמו “מגדל כוסות”, טבעת, הכנסת קוביות לקופסא, ועוד מגוון רחב של צעצועי התפתחות שונים.
ג’ימבורי: כאשר הילד גדל מעט, מומלץ לקחת את הילד למתחמי ג’ימבורי. בהרבה קניונים יש מתחמי ג’ימבורי שונים. ברחבי הארץ יש אלפי מתחמי ג’ימבורי בתשלום מוזל. ישנם חוגי ג’ימבורי לגיל הרך.


טרנדים חמים בתחום הריהוט לחדר ילדים:
ישנם טרנדים חמים בתחומי עיצוב הריהוט לחדר ילדים.
מיטת קומותיים עם מגלשה: זהו טרנד חדש, בו משלבים מגלשה בעיצוב מיטת הקומותיים. בחדרים מרווחים, טרנד זה הינו אטרקציה עבור ילדים גדולים.
מכתבה מעוצבת: מקובל לשים בחדר הילדים מכתבה נוחה ורב תכליתית הכוללת שולחן כתיבה, ארונית עם מגירות, מדפים וכוורות. ניתן לבחור את צבעי המכתבה לפי גווני עיצוב החדר.
מיטות מעבר מעוצבות: ישנו מגוון רחב של עיצוב מיטות מעבר. לפעמים יעצבו את צורת המיטה. דוגמא נפוצה לכך, הינה מיטת מעבר מעוצבת בצורת מכונית.
מיטות מעוצבות לבנות: טרנד העיצוב המוביל במיטות לבנות, יהיה מיטה בעיצוב מלכותי עם כילה מסביב.

אפנת עיצוב לילדים:
טרנד העיצוב המוביל לילדים, הוא עיצוב לפי מותגים. בטרנד עיצוב זה, יעוצבו בגדי ילדים, מצעים, ואף קירות חדרי הילדים והריהוט לפי דמויות טלוויזיה מוכרות כמו: דורה, דייגו, דרדסים, ועוד. אצל הבנות יהיה לפעמים קו מוביל של עיצוב לפי מותג “ברבי”.